To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Radom.

Magazynier, Pionki - Abra S.A.

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

MAGAZYNIER

Jeżeli:

• Jesteś osobą otwartą i umiesz pracować w zespole

• Jesteś odpowiedzialny i sumienny

• Masz dobrą kondycję fizyczną

• Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu

• Odpowiada Ci praca w systemie dwuzmianowym

A jeśli do tego jeszcze:

• Jesteś zorganizowany, odpowiedzialny, zaangażowany i masz chęć do pracy

• Do swoich obowiązków podchodzisz z zaangażowaniem

Dołącz do nas.

Twoje zadania:

• załadunek oraz rozładunek towarów

• przyjmowanie dostaw i ich składowanie

• dbanie o porządek w magazynie

Oferujemy:

• Umowę o pracę – pełny etat

• Stabilne zatrudnienie

• Stałe wynagrodzenie (dodatkowo system premiowy po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)

• Szkolenie stanowiskowe

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

  • Dodane o 16:21, 1 lipca 2020
  • Wyświetleń:18
  • ID ogłoszenia: 610260886

Ogłoszenia użytkownika Abra S.A.